www.frepo.cz | O firmě | Kontakt

O firmě

Firma EPUZ spol. s r. o. vznikla v roce 1991. V současné době má firma tři spolumajitele, Jaroslav Zdražil sen., Jaroslav Zdražil jun. a Ilonu Zdražilovou a zaměstnává asi 45 zaměstnanců.

Po celou dobu svojí existence jsme zaměřeni na výrobu laminátových dílů zejména pro automobilový průmysl. Další část produkce je zaměřena i na letecký průmysl a nově i pro lodní dopravu.

Naše firma dodává své výrobky na český trh (zejména pro firmy TATRA Kopřivnice, dále SOR, MARO Kralovice, Moravan Aeroplanes Otrokovice) a rovněž spolupracujeme se zahraničními firmami (např. v Holandsku). Celkový objem vývozu v roce 2004 činil víc jak 30% naší produkce.

Technologie výroby je zaměřena na ruční laminování do forem. Výrobní formy vyrábíme ve vlastní režii.

Naše provozy splňují náročné emisní, hygienické i požární podmínky pro výrobu laminátových dílů.

V roce 2004 jsme obdrželi certifikaci ISO 9001:2001 na výrobu výrobků ze skelných laminátů a na nanášení odhlučňovacích tmelů.

Naše firma sídlí v průmyslové zóně města Otrokovic, na ulici Smetanova, kde máme ve vlastním areále umístěny provozní i administrativní části.

Areál je dopravně dostupný po místních komunikacích a to i pro kamionovou dopravu s výhledem dopravního napojení přímo z "obchvatu" města Otrokovic, který je v současné době ve výstavbě.

Viz kontakt

Mobil: +420 577 922 167
Telefon: +420 577 922 295

Mapa poboček

Z dálnice D1 sjeďte na exitu a pokračujte Pisáreckým tunelem po ulici Žabovřeská až na ulici Dobrovského.

Doporučujeme: Ortika a.s. | Panop CZ Vytvořilo: Synergio Group s.r.o.